• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
  • Пн-Пт
    8:00 - 20:00
close

Лазерне гравірування і різання ювелірних металів

Лазерне гравірування

Зв`яжіться з нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про послугу.

Ми виконуємо гравірування на золоті та сріблі на власному обладнанні і гарантуємо найвищу якість вигравіруваного зображення за рахунок компютерного моделювання і контролю. наша робота відрізняється довговічністю і максимальною надійністю нанесеного малюнка.

Лазерне гравірування виконується на ювелірних виробах з металів: золота, срібла, платини. Це нанесення зображення, напису або дати з використанням лазеру, що дозволяє  зробити прикрасу індивідуальним і неповторним. Найбільш затребувана подібна обробка на обручкам для заручин, тоді вони з просто прикраси перетворюються в дещо особисте і сакральне. 

Зв`яжіться з  нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про  послугу.

особливості лазерного гравірування:

На відміну від механічного гравірування, при лазерній обробці елементи прибору безпосередньо не взаємодіє з поверхнею. Ніякого зрізання “стружки” не має. Під дією лазерного променя з поверхні металу випаровуються його шари, напис буквально випалюється на поверхні. Але, за рахунок того, що відведення тепла відбувається моментально, сам виріб не перегрівається, його не деформує при гравіруванні. 
У лазерному гравері для металу використовуються волоконні (твердотільні) лазери. Конструктивно вони складаються з випромінювача, оптичного волокна і лінзи. В ролі джерела енергії виступає випромінювач. Світло від нього передається на лінзу, за допомогою якої відбувається фокусування променя. За рахунок цього посилюється його потужність, а поверхня впливу мінімальна, що дозволяє виконувати найдрібніші деталі. Цей надтонкий промінь і випалює пошарово метал. Регулюючи потужність і час його впливу на поверхню, можливо виконувати більш глибоке гравірування. За рахунок спалювання, появи поглиблення на різних рівнях і формується зображення чи напис. Весь процес відбувається в автоматичному режимі, ніякої ручної праці. Апарат для гравірування за допомогою ЧПУ,  який підключений до компютера. З ПК на гравер передається макет необхідного зображення. Це повністю виключає людський фактор і можливість браку або неточностей. Весь процес відбувається швидко. За допомогою лазеру можна наносити написи в важкодоступних місцях, яким являється внутрішня поверхня обручки.  

Переваги ЛАЗЕРНОго ГРАВірування:

  • швидкість виконання операцій;
  • відсутність фізичного впливу на матеріал;
  • вплив на мінімальну поверхню, що забезпечує точність зображення;
  • координування руху лазера ЧПУ і відсутність браку;
  • передбачуванність результату, його точне співпадіння з макетом.

Вартість 3D моделювання
розраховується індивідуально

Для точного розрахунку вартості відправте заявку нашим спеціалістам з необхідною інформацією 

Всі основні операції при лазерному гравіруванні виконує апарат. Вручну оператор тільки встановлює виріб і налаштовує обладнання. Оскільки картинка переноситься з комп‘ютеру на об’єкт, то можна створити два абсолютно однакові зображення, що часто використовується на обручках для заручин. Випалювання на металі за допомогою лазеру – самий стійкий спосіб нанесення написів, вони не стираються з роками. 

    Для точного розрахунку вартості надішліть заявку нашим фахівцям із необхідною інформацією