• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
 • Пн-Пт
  8:00 - 20:00
close

3D сканування в ювелірній галузі

3D сканування

Зв`яжіться з нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про послугу.

3D-сканування – найбільш передовий спосіб переводу фізичного об’єтка в цифровий формат, який допомагає суттєво оптимізувати процес на ювелірному виробництві. В залежності від характеристик (точність сканування, роздільна здатність, мобільність та інших), 3D сканер здатен робити знімки самих різних об’єктів – від мініатюрних деталей до будівель та виробничих споруд. Технологія знаходить застосування в багатьох галузях – автомобільній, авіакосмічній, нафтогазовій промисловості, машинобудівництві,  кореблебудуванні, медицині, – де вона з успіхом застосовується для контролю геометрії і зворотного проектування. Висока точність, яку забезпечує 3D сканування, особливо актуальна для ювелірної галузі, де найважливішу роль грає  відтворення дрібних деталей і складних форм і поверхонь. 

ЗАДАЧі 3D сканування:

проектування ювелірних виробів;
відновлення пошкоджених або втрачених виробів;
створення цифрового архіву.

Щоб спроектувати тривимірну модель складного виробу, дизайнер  ювелір має володіти високою кваліфікацією і навичками. Сучасні 3D сканери і програмне забезпечення для обробки даних сканування пропонують простий, доступний досвідченому користувачеві інтерфейс, дозволяючий оперативно створити тривимірну модель у вигляді  STL-файлу, відредагувати його і надрукувати на 3D принтері, або створити традиційним методом.

Зв`яжіться з  нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про послугу.

Переваги 3D сканування 

 • висока продуктивність 3D сканерів ( швидке і точне перетворення сканованого об’єкта в цифрову форму);
 • точність сканів моделей, що мають невеликий розмір і безліч дрібних деталей;
 • простота процесу відновлення юввелірних виробів;
 • отримання 3D моделі в автоматизованому режимі “склеювання” зображень;
 • скорочення виробничого циклу при виготовленні кінцевого  продукту;
 • зручність в роботі з програмним забезпеченням 3D сканеру;
 • можливість швидко внести корективи в тривимірну модель на етапі розробки.

Вартість 3D моделювання
розраховується індивідуально

Для точного розрахунку вартості відправте заявку нашим спеціалістам з необхідною інформацією

3d СКАнування В ПРОєКТуванні

3D сканування в проектуванні, реставрації і створенні цифрового архіву ювелірних прикрас

Копіювання, відновлення, оптимізація або аналіз різної продукції за допомогою 3D сканування і моделювання – основні задачі, що вирішуються за допомогою зворотного проетування (реверс-інжиніринга). 

Якщо необхідно відновити виріб зі зіпсованими або відсутніми деталями, 3D сканер – незамінний інструмент ювеліра, особливо коли мова йде про прикраси дуже тонкої роботи. Створення скану з послідуючим моделюванням засобами 3D інструментів, значно прискорить процес реставрації і дозволить відтворити об’єкт в первинному вигляді, або ж з внесеними в 3D модель необхідних допрацювань. оскільки сканування виконується безконтактним способом, ви можете бути впевнені, що ювелірні вироби, навіть самі дрібні та крихкі, не постраждають.
Далі для виробництва виробів ювелірне підпрриємство може спочатку виготовити на основі 3D моделі дрібну пробну серію за технологією лиття пластику в силіконові форми, заощадивши час і кошти. Перед запуском великосерійного виробництва 3D модель, за необхідності можливо швидко виправити.
Крім рішення конкретних виробничих завдань, 3D сканування надає безмежну творчу свободу, адже сканувати можна практично будь-які предмети, які майстер реалізує у витвір ювелірного мистецтва. Наприклад. клієнт хоче залишити пам’ять про свій улюблений мотоцикл. Сканується двигун реального мотоцикла, формується 3D модель, після чого ювелір виготовляє кулон, що повністю відтворює форму двигуна. таким чином, завдяки 3D технологіям, з’явлляється можливість створювати неповторні прикраси, виконуючи найоригінальніші побажання замовника. 
Дані, отримані в процесі сканування, можуть бути легко заархівовані. Цифрова архівація – зручний спосіб зберігання різних об’єктів (в тому ж числі ювелірних виробів і деталей, витворів мистецтва, антикваріату, музейних експонатів) у вигляді тривимірної математичної моделі. Після оцифрування готова 3D модель зберігається в одному з численних доступних форматів і поміщається в архів, при цьому значно заощаджуються тимчасові витрати.

  Для точного розрахунку вартості надішліть заявку нашим фахівцям із необхідною інформацією