• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
  • Пн-Пт
    8:00 - 20:00
close

Друк 100% воском 3D моделей

3D друк воском

Зв`яжіться  з нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про  послугу.

З сьогоднішніми технологіями цілком реально отримати замовлення на обручку вранці, відправити його на принтер вдень, вилити на наступний день і відправити для доставки на наступний день  — 72 години з моменту замовлення до доставки.  

Пропонуємо вам друк 100% воском 3D моделей за вигідною вартістю. Найвища якість воскових моделей (розмір шару 16 мікрон) виконується на обладнанні 3D System ProJet 2500W. Ми виконуємо разові, малосерійні та серійні замовлення по друку. 

Зв`яжіться з нами  098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про послугу.

Особливості і переваги. Все більше і більше ювелірів у всьому світі застосовують цю технологію, додаючи більше пластичності в ювелірні вироби, не обмежуючи свою фантазію старими технологічними обмеженнями інжекторного воску.

  • Значно дешевше і швидше ніж друк на продуктах  Solidscape.
  • Якість воскової моделі в 3 рази вище ніж у продуктів Solidscape.
  • Відсутність технологічних обмежень, притаманних інжекторним системам.
  • Значна економія на всіх етапах обробки після лиття, завдяки низькій шорсткості поверхонь.
  • Можливість швидкого масштабування проєкту в короткий термін.

Вартість 3D моделювання
розраховується індивідуально

Для точного розрахунку вартості відправте заявку нашим спеціалістам з неообхідною інформацією 

Рішення всіх ваших задач в області дизайну ювелірних виробів, за допомогою 3D друку.  У кожного ювелірного стиля є свої особливості дизайну і виробництва. Наші рішення 3D ювелірних виробів забезпечують конкурентні переваги, завдяки високій якості, точності та надійності, необхідним для будь-якого стилю. 

Східний стиль

Для таких елементів, як тонкі дроти, виті труби і декоративні поверхні, різкість і дрібні деталі мають вирішальне значення, наші рішення для 3D друку для прототипування, лиття і лиття резини зебезпечують високу якість та найдрібніші деталі до 0,2 мм.

Злиття

Ці конструкції потребують можливості виготовляти порожні, легкі філігранні форми і форми з тонкої дротяної сітки. Наші рішення для виробництва моделей з литого пластика чи 100% воску, забезпечують можливості, необхідні для цих високо деталізованих виробів. 

Засипка камінням

Дизайни з одинарними, множинними камінням і бруківкою, деякі з яких включають мікро зубці з зазорами лише 0,2 мм, потребують точних малюнків і чудової обробки поверхні. Наші рішення для 3D друку ювелірних виробів – від функціонального прототипування і перевірки закріплення камню, до моделей для прямого лиття або лиття резини – дозволяє створити деталі з високою точністю, гладкою поверхнею і дрібними деталями, необхідними навіть для самих маленьких зубців.

Західний стиль

Ці міцні, більш важкі конструкції мaють велику площу поверхні, що потребує візерунків з гладкою поверхнею. Від прототипування для перевірки конструкції до 3D друкованих моделей для прямого лиття і формування резини – наші 3D  рішення створюють геометрію, яка легко вписується в ваш виробничий процес. 

    Для точного розрахунку вартості надішліть заявку нашим фахівцям із необхідною інформацією