• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
  • Пн-Пт
    8:00 - 20:00
close

Лиття ювелірних металів, золота і срібла

Ювелірне лиття

Зв’яжіться з  нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультаці про послугу.

Наше виробництво працює за методологією лиття по виплавлюваних моделях.  Даний спосіб дозволяє по єдиному зразку отримувати десятки, сотні або тисячі копій дуже високої точності відносно до  оригіналу. Лиття по виплавлюваних моделях може використовуватися для  одиночного, середнього або масового виробництва. Такий спосіб лиття незамінний для виготовлення елементів складної конфігуранці, які неможливо виконати за допомогою інших методів.

Зв’яжіться з  нами 098 533-88-33 і отримайте детальну консультацію про послугу.

Ми пропонуємо Вам вакумне лиття презиційної якості на найкращому обладнанні та з використанням тільки сертифікованих видаткових матеріалів. Завдяки використанню лігатур тільки провідних світових виробників, ми даємо гарантію стабільності складу сплаву.

Виконуємо замовлення будь-яких об’ємів, в обумовлені терміни. В роботі ми обов’язково враховуємо побажання клієнтів. Завдяки широкомим виробничим можливостям і багаторічному досвіду, ми випускаємо вироби, повністю відповідаючими обумовленим ескізам.

Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці корпоративних клієнтів, замовників, ювелірів, дизайнерів, скульптурів, ювелірні майстерні. 

  •  

Вартість 3D моделювання
розраховується індивідуально

Для точного розрахунку вартості відправте заявку нашим спеціалістам з необхідною інформацією. 

Матеріали

Наша компанія пропонує послуги по ювелірному литтю золота та срібла на замовлення. Вся наша продукція відрізняється бездоганною якістю, так як ми постійно вдосконалюємо технології. Стабільність складу сплаву досягається за допомогою новітнього обладнання і використання лігатур від відомих світових виробників.

Золото і срібло володіють чудовим фізико-хімічними характеристиками. Із цих благородних металів можливо відливати і ексклюзивні ювелірні вироби, і оригінальну сувенірну продукцію, і предмети інтер’єру і екстер’єру. Лиття золота та срібла в нашій компанії максимально оптимізоване під потреби ювелірних майстерень, приватних ювелірів і дизайнерів.

    Для точного розрахунку вартості надішліть заявку нашим фахівцям із необхідною інформацією