• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
  • Пн-Пт
    8:00 - 20:00
close
Чер

Ми почали співпрацю з КОТО

KOTO – це мистецький проєкт, що наповнює простір українським духом. Колекційні артфігурки створюються майстром вручну, поєднуючи культурний код поколінь з сучасним баченням.

Створений під час повномасштабного вторгнення, КОТО втілює в собі зображення українського героя Котигорошка, хлопчика надзвичайної сили, носія українського духу, борця зі злом, який став прообразом КОТО.

Кожен КОТО hand-made. Кожен КОТО неповторний.Виливання форми, ручне шліфування, та нанесення візерунка — все це робить вашого КОТО єдиним у своєму роді.

Серце додає КОТО особливої цінності. Це унікальний артефакт, сповнений символізму. Кожна фігурка з колекції Fighting figures містить у серці стріляну гільзу, зібрану на полі бою в Україні.

Ми почали співпрацю з проектом KOTO.
Команда Waxlab надихнулась проєктом створеним компанією КОТО і тепер ми реалізуємо частину їх ідей. КОТО — СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО ВІЛЬНИХ І СМІЛИВИХ ЛЮДЕЙ. КОЛЕКЦІЙНА ФІГУРКА, ЩО НАПОВНЮЄ ПРОСТІР УКРАЇНСЬКИМ ДУХОМ
Ми робимо сувеніри, які б могли носити як діти, так і дорослі. Доступний для кожного, на будь-який смак, настрій, вподобання. Робимо Українське.

Add Your Comment

Your email address will not be published.*