• Бульварно-Кудрявська, 33, Київ, 02000
  • Пн-Пт
    8:00 - 20:00
close
Гру

Свобода дизайну для велико серійного і масового виробництва ювелірних виробів на замовлення

Креативні дизайни ювелірних виробів потребують індивідуального підходу. З іншого боку, коли потрібна серія, реалізувати такі дизайни важче. Восковий 3D-друк  ідеальне рішення: найвища якість та продуктивність без компромісів

3D принтери, що реалізують технологію воскового друку, були розроблені для створення моделей лиття ювелірних виробів, які вписуються у ваш стандартний процес  лиття по виплавлюваних виробах, і завжди забезпечує надійний результат.

Це дозволяє швидко та економно створювати, повторювати і виробляти прикраси всіх стилів, включаючи найскладніші геометричні форми.

Наші чисті воскові матеріали забезпечують 100% вигорання золи для ідеальної якості лиття і більш швидкого розставання з друком шаблона і литтям в той же день.

 

Рішення для виробництва ювелірних виробів, відповідаючих вашому робочому процесу лиття по виплавлюваних моделях

Насолоджуйтесь безкомпромісною можливістю лиття

Відмінність в якості лиття ювелірних виробів, викликані багатьма факторами, кожен з яких може вплинути на якість поверхності та точність. Наш восковий 3D принтер для ювелірних виробів дозволяє створювати високоякісні моделі з гладкою поверхнею, які повністю сумісні з стандартними процесами лиття. Гарантія точного та якісного лиття – 100% вигорання моделі, відсутність золи.

браслет из воска, литье из серебра и литье из золота

Випробуйте неперевершену продуктивність

Відповідність попиту і стандартам якості, потребує швидкої ітерації дизайну і налаштування на ходу, а також можливість виготовляти великі партії продукції.

3D друк ювелірних виробів з використанням рішень 3D Systems, забезпечує економні, високоякісні результати зі швидким виконанням робіт і високою продуктивністю в заводських масштабах.

Розкрийте свободу дизайну

Наші рішення для 3D друку для лиття ювелірних виробів підходять для самих складних 3D дизайнів готових моделей.  Принтери 3D Systems для лиття ювелірних виробів по виплавлюваних моделях дозволяє швидко виготовити деталь вручну, впродовж декількох годин. Розчинні підкладки дозволяють використовувати безмежні геометричні форми, не впливаючи на чистоту поверхні.

кольцо с бриллиантом, отлитое с помощью технологии 3D-печати

“Раніше нам доводилося відхиляти веселі та божевільні запити, що дуже нас засмучувало. Тепер це не проблема. Нам більше ніколи не доведеться казати “ні”. Восковий 3D принтер ProJet вселив в нас  впевненість і можливість робити все, що завгодно”.

– Альберто Чавес, графічний дизайнер, Uptown Diamond

Простота використання в промислових рішеннях

Наші готові рішення для адитивного виробництва ювелірних виробів, забезпечує велико серійне виробництво без відповідного збільшення трудовитрат. Розчинні та розплавлюючіся підкладки, забезпечують неперевершену якість поверхні, зо знижує трудовитрати на чистову обробку і поліровку дорогих та дорогоцінних металів.

Add Your Comment

Your email address will not be published.*